Hakkımızda

2004 yılında 18 arkadaşın tekstille ilgili bilgi paylaşımı amacıyla bir araya gelmesiyle temelleri atılmıştır. İlk etapta sektörde yaşanılan sorunlara çözüm üretilmeye çalışılmış, sonrasında sektörün nitelikli insan ihtiyacı olan alanlarda eğitim vermeye karar verilmiştir.

İlk etapta dokuma desinatörlüğü eğitimlerine ile başlayan kurumumuz çok kısa sürede tekstille ilgili tüm alanlarda eğitim vermeye başlamıştır.

Tekstilin her alanın da eğitim veren kurumumuzdaki öğretmenlerimiz sanayide aktif olarak çalışmaktadır. Kurumumuzda verilen eğitimler sanayiye yöneliktir. Öğretmenlerimiz, sanayideki firmalarımızın çalışanlardan beklentilerini çok iyi bilmekte ve bu yönde uygulamalı eğitim vermektedir. Bundan dolayı kurumumuzdan eğitim alan kursiyerlerde, sanayiye uyum çok daha hızlı olmaktadır. Sınıflarımızda maksimum 8 kişiye eğitim verilmektedir. Genelde  talebe göre değişmekle beraber   4-5-6 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Her kursiyerle tek tek özel olarak ilgilenilmektedir. Talep olduğu taktirde özel birebir eğitimler de verilmektedir.

Aynı zamanda kurumumuzdan eğitim alanlar eğitim sonrası da yalnız bırakılmamaktadır. Süresiz olarak, her türlü konuda destek vermeye devam etmektedir. Eğitim alan arkadaşlar kurs sonrasında telefonla her an destek alabildikleri gibi, telefonla çözülemezse kuruma gelip destek alabilirler. İşletmede sorun çözülmesi gerekiyor ise işletmeye gidip her türlü desteği vermekteyiz. Bunlar için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Tekstil sektörüne hizmet verebilmek amacıyla web sayfamızda BİLGİ DEPOSU bölümü kurulmuş. Bu bölümde sektörden gelen sorulara verilen cevaplar paylaşılmıştır. Bilgi deposu bölümünde gerek kendi yazılarımız, gerekse çeşitli kaynaklardan izin alınarak, bilgiler sizlerle paylaşılmıştır. Tekstil sektörüyle ilgilenen herkesten gelen sorulara cevap vermeye çözüm üretilmeye çalışılmıştır.